Museum Broekerveiling

Leuk voor jong en oud! Museum in 'Het rijk der 1000 eilanden'

In Broek op Langedijk ligt een prachtig museum dat u een vervlogen tijd laat meemaken. U start hier met een kop koffie of thee en een Broekerbol. Vervolgens nemen de gidsen u mee voor een rondleiding door het museum en praten u graag bij over het leven van de tuinders en hun familie rond het jaar 1900. Ook maakt u een rondvaart door het ‘rijk der 1000 eilanden’ waarbij u zich net een tuinder voelt die met zijn groente op weg is naar de veiling. U hoort, ziet en voelt hoe het er een eeuw geleden aan toe ging. Na de rondvaart krijgt u een rijk gevulde Westfriese koffietafel geserveerd. Als hoogtepunt van de dag maakt u een authentieke groenteveiling mee! Na afloop kunt u nog op uw gemak zelf het museum doorlopen.

  • Vervoer per luxe touringcar
  • Koffie met gebak
  • Entree museum
  • Rondleiding museum
  • Koffietafel
  • Rondvaart
  • Veiling

Vertrek ca. 09.00 uur. Retour ca. 18.00 uur. (Afhankelijk van opstapplaats)

Offerte
Bellen